• Zapojení v projekte Športová príprava

Do fotogalérie bol pridaný nový album Zapojení v projekte Športová príprava .

• Výlet do Rajeckých Teplíc a múzeum dopravy

Do fotogalérie bol pridaný nový album Výlet do Rajeckých Teplíc a múzeum dopravy .

• Policajná akadémia bola to parádna jazda 🙂ďakujeme pani Jahvodkovej za sprostredkovanie

• Súťaž na bicykloch-,,Bicy-bicy-bicykel"

Do fotogalérie bol pridaný nový album Súťaž na bicykloch-,,Bicy-bicy-bicykel".

Súťaž na bicykloch-,,Bicy-bicy-bicykel ani školák nevedel nevedel sa bicyklovať musel si to precvičovať" 😀to veru neplatí o našich školákoch boli senzační. Gratulujeme víťazom a verte, tí čo nevyhrali mali tesne výsledky za nimi

• Vývoj motýľa, rastliny

Do fotogalérie bol pridaný nový album Vývoj motýľa, rastliny.

Drtíme rastliny a ich názvy a dali sme slobodu našim prírastkom Urbanovi a Filipovi🙃užívajte slobodu motýlikovia

• INDIÁNSKY MDD V NAŠEJ ZŠ S MŠ

Do fotogalérie bol pridaný nový album INDIÁNSKY MDD V NAŠEJ ZŠ S MŠ.

• Váľanie mája....dali sme to

Do fotogalérie bol pridaný nový album Váľanie mája....dali sme to .

Váľanie mája....dali sme to a hlavne naša siláčka pani učiteľka Paťka😘

• 20. 5. Svetový deň včiel.... 🌸🐝

Do fotogalérie bol pridaný nový album 20. 5. Svetový deň včiel.... 🌸🐝.

• Jazdím, jazdíš, jazdíme... bicykel

Do fotogalérie bol pridaný nový album Jazdím, jazdíš, jazdíme... bicykel.

• ŠPORTOVÁ SÚŤAŽ - Kolobežky, korčule, vytiahli sme zo skrine :)

• Dopravná výchova s motorkou

Do fotogalérie bol pridaný nový album Dopravná výchova s motorkou .

• 2%- podporte prosím školu

Milí rodičia, priatelia školy,

po roku podávame daňové priznania. Prosíme Vás o darovanie 2% našej škole.

Ak ste zamestnanec, je potrebné priniesť z Vašej práce Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov. V škole Vám na jeho základe vypíšeme Vyhlásenie o poukázaní dane a následne ho podpíšete

Ak ste SZČO, ktorý si podáva sám DP, je potrebné aby ste nám priniesli kópiu strany, kde uvediete údaje, komu poukazujete 2% (Nadácii Spoločne pre región).

2% posielame do Nadácie Spoločne pre región a oni nám na základe sumáru, zašlú všetky dokladované sumy na účet školy.

Obchodné meno:

Nadácia Spoločne pre región

IČO: 37900706

Budeme vďační za každú sumu a aj za každý príspevok od vašich známych a ľudí, čo sa rozhodnú darovať 2% našej škole.

V prílohe je tlačivo Vyhlásenia, ktoré nemusíte vypisovať (my vám to vypíšeme). Vypisuje ho iba ten, kto to nemôže dodatočne podpísať u nás v škole.

Ďakujeme Vyhlasenie-o-ZD-2022.pdf

• SLÁVIK Slovenska-víťazom gratulujeme ....dospievania

Do fotogalérie bol pridaný nový album SLÁVIK Slovenska-víťazom gratulujeme ....dospievania.

• Máj,máj,máj zelený...

Máj,máj,máj zelený...,ešte že máme tých našich hričovských chlapcov v našej škole pretože zachránili česť veľkáčom v obci. Dievčatá krásne pozaplietali stužky a chlapcom zatancovali.

• Ukážka ľudových nástrojov pod vedením Martina Beňa

Do fotogalérie bol pridaný nový album Ukážka ľudových nástrojov pod vedením Martina Beňa.

• VEU-týždeň pre Zem

Do fotogalérie bol pridaný nový album VEU-týždeň pre Zem .

• Týždeň pre Zem...... ❣️

Do fotogalérie bol pridaný nový album Týždeň pre Zem...... ❣️.

• prírodné iglu

Do fotogalérie bol pridaný nový album prírodné iglu.

Máme nový prírastok na školskom dvore. Tentokrát sme neplietli korbáče na Veľkú noc ale uplietli sme si prírodné iglu z vŕby. Veľmi sa tešíme a veríme, že v lete nám urobí príjemné zátišie a chládok. Ďakujeme veľmi pekne šikovnému odborníkovi.

• Astroshov mobilné planetárium

Do fotogalérie bol pridaný nový album Astroshov mobilné planetárium.

Mesiac pre Zem sme naozaj zažili s pocitom, akoby sme boli vo vesmíre. Bol to zážitok.

• Ako stromy spievajú -Divadlo na hojdačke

Do fotogalérie bol pridaný nový album Ako stromy spievajú -Divadlo na hojdačke.

Divadlo na hojdačke veľmi pekne ďakujeme za veľmi poučné no zároveň vtipné divadlo. Pochopili sme,že ľudia a príroda by sa mali navzájom rešpektovať.