• Deň šedín a kvetín

Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň šedín a kvetín.

• Ponožkový október - vyhodnotenie

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli na dobrú vec! S Vašou pomocou sa nám podarilo vyzbierať 42 párov nových ponožiek, ktoré sme dnes odovzdali na pobočke diecéznej charity v Žiline, odkiaľ budú distribuované tam, kam treba. Nech nás hreje pri srdiečku dobrý pocit rovnako, ako budú naše ponožky hriať nohy ľuďom v núdzi. :-)

• ÚSPECH 4.ROČNÍKA V OKRESNOM KOLE V ANGLICKOM JAZYKU VO WOCABEE...TEŠÍME SA😘

• Súťažíme v jazykoch s WocaBee

Naša škola sa zapojila do piateho ročníka inovatívnej súťaže pre školy s názvom Jazykový WocaBee šampionát.Súťaž prebieha pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a súťaží sa online v aplikácii na učenie slovíčok - WocaBee (čít. "vokebí").

Veľký úspech pre našu školu- 4.ročník skončil v okresnom kole na peknom 9. mieste- sme v top 10:)

2.ročník na 54. mieste:)

• Interaktívne hudobno-divadelné predstavenie

Do fotogalérie bol pridaný nový album Interaktívne hudobno-divadelné predstavenie .

• LAMPIONOVÝ SPRIEVOD-ĎAKUJEME VŠETKÝM ZÚČASTNENÝM

Do fotogalérie bol pridaný nový album LAMPIONOVÝ SPRIEVOD-ĎAKUJEME VŠETKÝM ZÚČASTNENÝM .

• Šarkaniáda... 🪁🪁♥️

Do fotogalérie bol pridaný nový album Šarkaniáda... 🪁🪁♥️.

• Škriatkova záhrada

Škriatkova záhrada- VEĽKÉ ĎAKUJEME BEZ VÁS BY TO NEŠLO:)

VÝSTAVA OVOCIA A ZELENINY- ďakujeme za vašu spoluprácu

(jabĺčka,tekvice, oriešky,kvety...bolo to super)

OCHUTNÁVKA JEDÁL-  šikovné rodinky pripravili malú ochutnávku regionálneho jedla, kde hlavnou surovinou bolo ovocie alebo zelenina

PREDNÁŠKA- Ako priniesť prírodu do záhrad-ako prilákať včielky do záhrady- v spolupráci so záhradníctvom Lány-Ovčiarsko vám a vašim deťom pani Linda Pončáková porozprávala o rozdieloch v záhrade, na lúke a na poli. Aké rastliny lákajú hmyz, ako by sa mali druhy sadiť, aby bola pestrá záhrada. Stromy, kríky, trvalky... Ako môžeme hmyzu a vtákom pomôcť a prilákať ich do záhrady - vhodné rastliny, hotely pre hmyz, vtáčie kŕmidlá, pitká a kúpele. Čo robiť, aby prežili zimu a vrátili sa. Aké sú rôzne búdky pre rôzne vtáky,  ježkov. Bude spomínať aj to, ako by mohli deti tráviť čas v záhrade.

Aktivity, ktoré ste zažili spolu s vašimi deťmi

1.Palacinky od starých mám-ďakujeme Jednote dôchodcov, pani učiteľkám Lenke,Sise

2.Rozprávka spod čerešne-ďakujeme Jednote dôchodcov, pani vychovávateľke Mirke

3.Ukážka starodávnych predmetov-ďakujeme Jednote dôchodcov, pani učiteľke Zuzke

4. U tetušky bylinkárky-ďakujeme pani Jordánovej, pani učiteľke Pavlínke

5.Džemy z našich záhrad-pani učiteľkám za super vzorky džemov

6. aktivity pre deti-zo záhradníctva Lány- pani Pončákovej

a pani riaditeľke za milý príhovor a organizáciu členov ZRŠ, spoluprácu s OÚ a OÚ v Hornom Hričove za materiálne zabezpečenie:)

• Keď sa sily spoja 🙂

Keď sa sily spoja 🙂 a práve toto je čaro málotriednej školy, kde starší pomáhajú mladším, spolupracujú doplňajú sa :)

• Kreatívne podujatie V ŽILINSKEJ SYNAGÓGE

Do fotogalérie bol pridaný nový album Kreatívne podujatie V ŽILINSKEJ SYNAGÓGE.

• Cvičenie v prírode

Do fotogalérie bol pridaný nový album Cvičenie v prírode .

• Slávnostné otvorenie školského roku 2023 / 2024

Do fotogalérie bol pridaný nový album Slávnostné otvorenie školského roku 2023 / 2024.

• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScRozvrhy boli aktualizované
  • Rozlúčka so 4. ročníkom -myslite na nás v dobrom 🙂🙂

Do fotogalérie bol pridaný nový album Rozlúčka so 4. ročníkom -myslite na nás v dobrom 🙂🙂.

• Zapojení v projekte Športová príprava

Do fotogalérie bol pridaný nový album Zapojení v projekte Športová príprava .

• Výlet do Rajeckých Teplíc a múzeum dopravy

Do fotogalérie bol pridaný nový album Výlet do Rajeckých Teplíc a múzeum dopravy .

• Policajná akadémia bola to parádna jazda 🙂ďakujeme pani Jahvodkovej za sprostredkovanie

• Súťaž na bicykloch-,,Bicy-bicy-bicykel"

Do fotogalérie bol pridaný nový album Súťaž na bicykloch-,,Bicy-bicy-bicykel".

Súťaž na bicykloch-,,Bicy-bicy-bicykel ani školák nevedel nevedel sa bicyklovať musel si to precvičovať" 😀to veru neplatí o našich školákoch boli senzační. Gratulujeme víťazom a verte, tí čo nevyhrali mali tesne výsledky za nimi

• Vývoj motýľa, rastliny

Do fotogalérie bol pridaný nový album Vývoj motýľa, rastliny.

Drtíme rastliny a ich názvy a dali sme slobodu našim prírastkom Urbanovi a Filipovi🙃užívajte slobodu motýlikovia

• INDIÁNSKY MDD V NAŠEJ ZŠ S MŠ

Do fotogalérie bol pridaný nový album INDIÁNSKY MDD V NAŠEJ ZŠ S MŠ.