Viac o strave

Aplikácia strava cz

Dovoľte, aby sme Vás zoznámili s novinkou, ktorá sa chystá v Školskej jedálni. Meníme programové vybavenie. Pre stravníkov sa bude dať objednávať strava prostredníctvom internetu a mobilného telefónu na stránke www.strava.cz. Aplikácia pre mobilné telefóny Android sa dá stiahnuť v Obchode Google. Je aj možnosť si stiahnuť aj aplikáciu z úložiska APPLE pre telefóny IPHONE.

Objednávanie stravy používateľom:

1. adresa: www.strava.cz.
  2. Vpravo hore si zvoľte jazyk. „SK“.
  3. Prihlásenie : kód jedálne - 90119

Pokračuje sa vyplnením PoužívateľHeslo – platí doteraz používané prihlasovacie meno a heslo

Ďalej kliknúť na zelené tlačítko Prihlásiť.

1. Ste prihlásený do systému a môžete objednávať alebo odhlasovať  stravu cez Objednávky. Vykonajte požadované zmeny svojich prihlášok a odhlášok kliknutím na príslušný deň/druh jedla.
  2. Zmeny nezabudnite uložiť potvrdením zeleného tlačítka Odoslať.

6.  Zo systému sa odhlásite kliknutím na položku menu vpravo hore Odhlásiť sa.

Ďalšie pokyny, podrobnosti a návody nájdete na www.strava.cz.

Cez ikonu NASTAVENIE  je možné:

Vložením Vášho e-mailu (e-mail 1 pre stravníka) získate možnosť dostávať nasledujúce e-mailové správy:

-          Potvrdenie objednávky

-          Nedostatočná výška konta

-          Kontrola neodobranej stravy

-          Mesačný prehľad (po skončení mesiaca)

-          Potvrdenie o prijatí platby

Aj dodatočne po zriadení služby si môžete určiť, ktoré z týchto správ si prajete dostávať. Ak zákonný zástupca požiada, vieme maily posielať aj jemu osobitne (email 2) , email 1 slúži pre stravníka (dieťa)

Zmeny sa vykonávajú po prihlásení do systému webovej stránky www.strava.cz v sekcii Nastavenie používateľa. Email 2 sa nastavuje výlučne v kancelárii Súkromnej ZŠ